O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem krajowym, międzynarodowym oraz spedycją. Obsługujemy wszelkiego typu przesyłki i na każdego typu trasach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno, jako stały partner biznesowy oraz jako doraźny przewoźnik. Nasze usługi spedycyjne są fachowe a zlecenia, których się podejmujemy przeprowadzamy absolutnie rzetelnie.

BEZPIECZEŃSTWO

W tej branży posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jest nie tylko zabezpieczeniem firmy ale i wyrazem szacunku do kontrahenta oraz dalszej współpracy. Dlatego współpracując z Nami otrzymasz bezpieczeństwo najwyższej klasy!

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz umiejętność porozumiewania się w językach ... ... ... gwarantuje bezproblemowy kontakt z Wami jak i Waszymi klientami.

WYKWALIFIKOWANI PRZEWOŹNICY

Doświadczenie naszych przewoźników minimalizuje problemy jakie mogłyby wyniknąć przy współpracy z nowymi ("świeżymi") firmami spedycyjno-transportowymi.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dbając o najwyższą jakość transportu zmieniamy okresowo flotę aut na nowe i flagowe modele na rynku. Dzięki temu zapewniamy najlepsze standardy w jakich będą przewożone Wasze towary. Dodatkowo mniejsza awaryjność transportu wpływa na terminowość realizacji! - a czas to pieniądz.

NIEZLICZONE KONTAKTY

Dzięki sieci kontaktów w całej Europie stajemy się nie tylko skuteczną firmą na rynku przewozowym ale i solidnym partnerem w biznesie!

POMYSŁOWOŚĆ

Dzięki przygotowywaniu się na różne sezony gwarantujemy sobie ciągłe zlecenia, dzięki temu jesteśmy Partnerem z gwarancją współpracy! Dynamicznie dostosowujemy się do aktualnej sytuacji w Europie aby budować solidne zabezpieczenie na przyszłość.